Kick

Kick 1.7.2

Jeśli piłka nożna jest twoją pasją, to Samsung Kick jest aplikacją idealną dla ciebie

Kick to aplikacja od Samsunga, którą pokochają z pewnością fani piłki nożnej. Zawiera ona wyniki, tabele oraz wiadomości o futbolu z całego świata, jak również porównania statystyczne piłkarzy. Wysoka użyteczność aplikacji oraz duża ilość treści spodoba się każdemu miłośnikowi piłki nożnej.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wyniki, tabele oraz najświeższe wiadomości
  • Statystyczne porównania pomiędzy zawodnikami
  • Piękne grafiki strzałów na bramkę
  • Przedmeczowe i pomeczowe raporty
  • Użyteczny interfejs

Wady

  • Ładowanie danych bywa czasami dość wolne
  • Brak kompletnego kalendarza rozgrywek

Doskonały
9

Kick to aplikacja od Samsunga, którą pokochają z pewnością fani piłki nożnej. Zawiera ona wyniki, tabele oraz wiadomości o futbolu z całego świata, jak również porównania statystyczne piłkarzy. Wysoka użyteczność aplikacji oraz duża ilość treści spodoba się każdemu miłośnikowi piłki nożnej.

Wyniki, tabele, najświeższe wiadomości i statystyczne porównania zawodników!

W zakładce Home masz dostęp do wiadomości ze wszystkich lig piłkarskich, jakie cię tylko zainteresują. Możesz wybrać przykładowo Primera Division, Premier League, Seria A czy Ligę Mistrzów, a otrzymasz najświeższe wiadomości na temat tych rozgrywek i zbliżających się meczów.

Zakładka Matches przeniesie cię do ostatniego meczu, a także innych wyników. Możesz tu sprawdzić strzelców bramek, przeczytać komentarz „na żywo” w trakcie meczu, obejrzeć składy obu drużyn, poznać wszelkiego rodzaju statystyki (posiadanie piłki, rzuty rożne, przebytą liczbę kilometrów, itp.) oraz zapoznać się z zaawansowaną grafiką pokazującą liczbę strzałów na bramkę.

Przydatną rzeczą są tu również przedmeczowe jak i pomeczowe raporty. Możesz je otrzymywać podobnie jak wprowadzenia do meczów oraz pierwsze gorące oświadczenia i wiadomości związane z twoją drużyną.

Kick pokazuje też raporty oraz wyniki z ostatniej kolejki ligowej wraz z najbliższym spotkaniem w nowej rundzie. Niestety, nie posiada on pełnego kalendarza wszystkich rozgrywek.

Znajdziesz tu również dokładną tabelę rozgrywek, które obserwujesz, a znajdziesz ją w zakładce o nazwie Tables.

Jedną z najfajniejszych funkcji Samsung Kick dla Androida jest jego zdolność do porównania dwóch zawodników. Wystarczy, że wybierzesz dowolnego piłkarza i otworzysz jego profil, a następnie wskażesz dla niego przeciwnika. Zobaczysz wtedy prawdziwe porównanie na podstawie szerokiego zakresu danych i statystyk dostępnych z bieżącego sezonu.

Możesz w ten sposób porównywać piłkarzy zarówno z tej samej ligi, jak i z dwóch różnych. Bez problemu zestawisz zatem Messiego z Ronaldo, Iniestę z Tevezem czy Rooneya z Robbenem. Jeśli ci się spodoba, możesz je udostępnić na dowolnym portalu społecznościowym.

Prostota użytkowania

Interfejs Kick został dobrze zaprojektowany i daje łatwy dostęp do wszystkich treści. Po lewej stronie znajdziesz wysuwany panel, dzięki któremu zyskasz szybki dostęp do głównych zakładek w aplikacji, czyli Home, Matches, Tables Settings. W tej ostatniej dokonasz wszelkich zmian odnośnie powiadomień oraz konfiguracji interesujących cię rozgrywek.

Logując się za pomocą konta Samsunga, możesz opcjonalnie zsynchronizować Kick pomiędzy wszystkimi swoimi urządzeniami. Ich wygląd został zaprojektowany przejrzyście oraz elegancko, więc z pewnością nie będziesz mieć żadnych problemów z obsługą.

Aplikacja bardzo dobrze reaguje też na dotyk, chociaż ładowanie danych może być trochę wolniejsze na starszych urządzeniach.

Najlepsza aplikacja dla fanów piłki nożnej

Jeśli poszukujesz aplikacji, która pokaże ci na żywo wyniki meczów, to Livescore oraz SofaScore spełnią aż nadto twoje wymagania.

Oczekując jednak czegoś więcej, Kick to znakomity wybór. Oprócz wyników i tabeli, znajdziesz tu najświeższe wiadomości, raporty, imponujące grafiki strzałów na bramkę oraz naprawdę niesamowite porównania statystyczne piłkarzy.

Jest to idealna aplikacja dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiedzę na temat meczów oraz zawodników. Jest to jedna z najbardziej wszechstronnych aplikacji dotycząca piłki nożnej, która została zaprojektowana dla osób, dla których piłka nożna to coś więcej niż sprawa życia i śmierci. Brawo Samsung!

Opinie użytkowników o Kick